Posts by Martin Petrgál

HC Blata září v JHL!!!

Již sedmou sezónu se spolek rybníkářů z Blat a okolí účastní jičínské hokejové ligy. Po úvodních dvou ročnících, které byly potřeba na rozehrání a nabrání nějakých zápasových zkušeností, se tento celek stal doslova kometou soutěže! Ze suterénu se vyšvihl skoro až na vrchol mrakodrapu, 3. ročník semifinále playoff, 4. ročník stříbrné medaile, 5. ročník bronz (vše 2.JHL), 6. ročník, minulý, finále challenge cupu (JHL byla sloučena, morálně druhé místo ve 2.JHL, celkově však krásný 8. flek). V sezóně 2017/18 byl vyhlášen nejlepším obráncem soutěže Jiří Hubínek a nejlepším střelcem a nejproduktivnějším hráčem již po několikáté kapitán Tomáš Sedláček. Ten se svou družinou vyrazil na zteč v opět spojené soutěži a po očekávaných a velmi přijatelných porážkách s giganty Sklepy team 3:8 a Vapos 0:6, začal bodový sběr a postup tabulkou. Číst více »

Hrací systém JHL 2018/19

Upřesnění dalšího hracího systému jičínské hokejové ligy: Po odehrání posledních dvou duelů nadstavby N2 proti Spiritu a Železnice se tato skupina rozdělí na 6 a 5 týmů (HC Blata již jistý postup do první šestky). Následovat budou zápasy s těmito celky každý s každým (celkem tedy 5 utkání), body v tabulce po dohrání N2 zůstávají! Teprve poté bude následovat play-off a challenge cup.