Nejbližší události

Nejnovější komentáře

Sezóna 2017/18 za námi

HCBlata2018

Sobota 10.3.2018 napsala poslední tečku za letšní sezónou. HC Blata podlehla ve finále Challenge Cupu po vyrovnaném zápase týmu z Kopidlna 2:3 a umístila se na krásném druhém místě spodní skupiny JHL. Petroš předpokládám ještě doplní článek k tomuto utkání později.

Všem hráčům děkujeme za účast v průběhu celé sezóny a doufám, že se se všemi uvidíme na přípravném kempu u prasete v létě na Blatech. Dále se ještě v sobotu před Velikonocemi tj. 31.3.2018 koná na Blatech velikonoční zábava (téma 80. léta) a všichni hráči HC Blata jsou zváni.

Pan Hlaváček mi poslal naši posezónní fotku, která je u tohoto článku. Pokud ji někdo chce v plné velikosti, můžete si ji stáhnout.

Příští sezónu opět na ledě. Kedlas