Nejbližší události

Zimák Jičín

Nejnovější komentáře

Poslední report

Účastí ve finále s týmem JBK uzavřela HC Blata svou šestou sezónu v jičínské hokejové lize. Letošní projekt spočívající ve sloučení soutěží nakonec obstál, „zbytečných“ utkání bylo minimum. Blatští prošli ročníkem jako na houpačce, závěr sezóny byl však, co se týče výsledků excelentní. Chyběla jen třešnička na dortu v podobě výhry ve finále (výsledek 2:3 pro Kopidlno), ve kterém to „nebylo úplně ono“, či jak to nazvat. U některých hráčů těžké nohy, u některých dřevěné ruce, zbytečné individuální chyby, dobře připravený soupeř… A také duel dvou nejlepších brankářů, Honza Krchov v brance Blat potvrdil svou extratřídu, avšak jeho protějšek nebyl o moc horší. Trefy Petra Kunce a kapitána Tomáše Sedláčka zůstaly spoluhráči nepodpořeny a vyhrát finále na 2 góly – přetěžká situace. Hráči HC Blata však i přes zklamání mohou považovat svoje celoroční učinkování za veleúspěšné. Kaňkou a černým momentem pak bylo rozhodně zranění super snajpra Zdeňka Antla. Samostatnou kapitolou v tomto nejrychlejším kolektivním sportu na světě byly výkony individualit. Již zmíněný Jan Krchov je nominován na nejlepšího brankáře soutěže, grandiózní výkony v druhé polovině soutěže pak vystřelily Jiřího Hubínka do TOP 3 obránců a TOMÁŠ SEDLÁČEK? Co o kapitánovi ještě nebylo napsáno, asi není ani potřeba, stačí se podívat na čísla. Jasně nejproduktivnější hráč a nejlepší střelec celé ligy, nezapomenutelné zůstanou jeho výkony v konfrontaci s finalisty Libání a Sklepy (s oběma si doslova dělal co chtěl – s Libání 5 gólů a 2 asistence!). Své výkony však stabilizovali či vylepšovali všichni členové týmu, kteří si vysloužili pochvalu od vedení HC BLATA. Veškerý statistický přehled celé sezóny na jhl-nere.cz. A děkujeme všem fanouškům za celoroční podporu, hlavně pak panu Sedláčkovi (otec kapitána), který snad nevynechal ani jeden mač!